Американська торгова палата в Україні закликає ВР ухвалити пакет змін до Податкового кодексу.


Американська торгова палата в Україні закликає ВР ухвалити пакет змін до Податкового кодексу.

Американська торгова палата в Україні (АТП) закликає Верховну Раду прийняти пакет змін до Податкового кодексу.

Про це йдеться в повідомленні палати в соціальній мережі Facebook.

“Президент АТП в Україні Андрій Гундер підкреслив важливість запровадження прозорого податкового адміністрування і розуміння, за що саме і коли повинен платити бізнес”, – йдеться в ньому.

З метою удосконалення цього процесу численні пропозиції бізнесу, зокрема щодо запровадження єдиного публічного реєстру відшкодування ПДВ і спрощення процедури відшкодування ПДВ, удосконалення роботи системи електронного адміністрування та ін. були враховані в проекті закону №5368 (про внесення змін до Податкового кодексу).

Саме тому палата підтримує даний законопроект і сподівається, що прийняття цих ініціатив парламентом зменшить необґрунтований тиск на бізнес і сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату в Україні, а також підвищить прозорість та якість адміністрування податків.

7 листопада в парламенті був зареєстрований законопроект Кабміну під №5368, яким пропонується внесення низки змін до Податкового кодексу.

Серед іншого, документом пропонується створити Фінансову поліцію, передати бази даних від Державної фіскальної служби до Міністерства фінансів і створити єдиний публічний реєстр заяв на бюджетне відшкодування податку на додану вартість.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua