Утримувачі євробондів "УЗ" схвалили відмову від крос-дефолту до 2018 року


Утримувачі євробондів "УЗ" схвалили відмову від крос-дефолту до 2018 року

Власники єврооблігацій на 500 млн доларів з терміном обігу до 2021 року ПАТ “Укрзалізниця” схвалили відмову від умов крос-дефолту щодо певної внутрішньої заборгованості, в тому числі Донецької залізниці, до 2018 року.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Відповідне рішення було прийнято на зборах кредиторів у середу.

“Ми вдячні власникам облігацій за переважну підтримку в цій операції. Цей перший успіх є відправною точкою для реалізації нової стратегії компанії, спрямованої на збільшення капітальних витрат, відновлення рентабельності та покращення відносин з інвесторами”, – зазначив гендиректор “УЗ” Войцех Балчун.

Відповідне рішення було підтримано 93,48% власників облігацій.

Як відомо, на момент початку реструктуризації борг держмонополії становив 37,5 млрд грн, з яких 5 млрд грн – борги перед Європейським банком реконструкції та розвитку та Ексімбанком Кореї.

На єврооблігаційну позику припадало 10 млрд грн, решта 22 млрд грн – борги перед внутрішніми кредиторами, переважно банками. Лише 25% всіх боргів УЗ номіновані у гривні, а три чверті – у валюті (долар – 72%, євро – 2%).

Україна і Комітет кредиторів 27 серпня досягли угоди про реструктуризацію частини державного боргу загальним обсягом 18 мільярдів доларів.

Реструктуризація передбачає повне списання 3 мільярдів доларів, відстрочку платежів по тілу кредиту в сумі 8,5 мільярда доларів на 4 роки, а також фіксування ставки купона по всіх бондах на рівні 7,75% річних.

Нагадаємо, раніше “Укрзалізниця” повідомила кредиторам про технічний дефолт і почала переговори про реструктуризацію зобов’язань на 32 мільярди гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua