НБУ призначив керівником секретаріату ради НБУ Павленка


НБУ призначив керівником секретаріату ради НБУ Павленка

Національний банк призначив керівником секретаріату ради Нацбанку Володимира Павленка.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нацбанку.

“Я дуже задоволений, що Володимир Павленко погодився очолити такий відповідальний напрямок роботи ради Національного банку України. Володимир Петрович має глибокі знання і розуміння банківської системи. Він є доктором економічних наук, у нього значний управлінський досвід. Переконаний, що його здатність до рішучих і професійних дій посилить організаційну складову ради Національного банку України”, – прокоментував кадрове призначення голова ради НБУ Богдан Данилишин.

Павленко має дві вищі освіти і вчений ступінь доктора економічних наук, йому присвоєно почесне звання “Заслужений економіст України”.

Він є професором кафедри регіоналістики і туризму Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Павленко обіймав посади заступника міністра Кабінету Міністрів, першого заступника міністра Кабінету Міністрів, заступника міністра економічного розвитку і торгівлі – керівника апарату.

Як повідомлялося, рада Національного банку проведе наступне засідання 21 грудня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Рейтинг популярності матеріалу «НБУ призначив керівником секретаріату ради НБУ Павленка» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua