Лише в одному з трьох банків з мінусовим капіталом немає тимчасової адмміністрації


Лише в одному з трьох банків з мінусовим капіталом немає тимчасової адмміністрації

За даними НБУ, на 01.10.2016 три банки мали від’ємне значення власного капіталу: банк “Траст” (-69 млн грн); “Платинум Банк” (-162,5 млн грн); “Артем-Банк” (-179,3 млн грн).

16 листопада тимчасова адміністрація була введена в «Артем-Банк», а сьогодні – в банк «Траст».

Раніше 28 листопада на зустрічі з керівниками найбільших банків заступник глави НБУ Катерина Рожкова (ще торік була в.о. глави правління Платинум Банку) повідомила, що для банків з другої двадцятки (в яку входить у т.ч. Платинум Банк) термін досягнення нульового рівня достатності капіталу продовжено на 1 місяць – до кінця 2016 року (раніше передбачалося – до кінця листопада). За словами К. Рожкової, про це домовлено з МВФ.

Перед цим глава НБУ Валерія Гонтарева заявила, що «немає нічого страшного» в тому, що на кінець ІІІ кварталу в трьох банків власний капітал мав від’ємне значення – «головне, щоб він [банк] виконував програму рекапіталізації».

«Ми неодноразово говорили, що банки, які не виконують програму рекапіталізації, будуть відправлені у Фонд [гарантування]», – констатувала В. Гонтарева.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Лише в одному з трьох банків з мінусовим капіталом немає тимчасової адмміністрації» на Finance.ua - 3.9
В Контексті Finance.ua