За підсумками листопада медіанна ціна на вторинному ринку Києва в доларах знизилася (інфографіка)


За підсумками листопада медіанна ціна на вторинному ринку Києва в доларах знизилася (інфографіка)

За підсумками листопада медіанна ціна на вторинному ринку Києва в доларовому еквіваленті знизилася на 0,7% і склала 1 188 дол. США/кв.м.

Такими є результати дослідження ринку житлової нерухомості Києва за листопад 2016 року, яке провели аналітики порталу пошуку нерухомості Address.ua.

Даний показник в категорії 1-кімнатних квартир знизився на 1% – до 1 099 дол. США/кв.м. 2-кімнатні квартири подешевшали всього на 0,25% – до 1 213 дол. США/кв.м. 3-кімнатні квартири впали в ціні на 1,4% – до 1 136 дол/кв.м. Медіанна ціна 4-х і більше кімнатних квартир просіла найістотніше, на 3%, до 1 628 дол. США/кв.м.

Медіанна ціна пропозиції за районами Києва в листопаді 2016 р. становила:

У листопаді попит на житло в найнижчій ціновій категорії, до 30 000 дол. США, залишався найвищим – 53% від загальної кількості запитів до бази даних порталу Address.ua. На другому місці – квартири в діапазоні 50 000 – 70 000 з часткою запитів 24%. Попит на житло з ціною від 70 000 дол. США залишається невисоким – 13% запитів до бази даних порталу.

Попит на 1-кімнатні квартири в листопаді 2016 був найвищим в порівнянні з іншими групами житла і склав 48%. 29% запитів користувачів порталу Address.ua були зосереджені в категорії 2-кімнатних, 3-кімнатними квартирами в минулому місяці цікавилися 22% користувачів, які шукають нерухомість для купівлі.

Як прогнозують експерти порталу, в наступні місяці варто чекати збереження основного попиту на квартири в сегменті до 30 тис. лол. США. Динаміка зниження вартості багатокімнатних квартир буде істотно перевищувати середньоринковий показник корекції.

У період традиційного зниження активності покупців взимку, а також характерної курсової волатильності гривні під час новорічних свят, слід очікувати збереження існуючих тенденцій на ринку нерухомості.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua