Суд зняв арешт з майна екс-власника Імексбанку Клімова по справі НБУ


Суд зняв арешт з майна екс-власника Імексбанку Клімова по справі НБУ

Приморський районний суд Одеси 29 листопада задовольнив клопотання екс-власника Імексбанку Леоніда Клімова про скасування заходів забезпечення цивільного позову Нацбанку.

Про це йдеться в ухвалі суду від 29 листопада.

Суд у справі №522/179/16-ц скасував власну ухвалу від 15 березня 2016 року про арешт майна народного депутата Леоніда Клімова.

Арешт знято з житлового будинку за адресою м. Одеса, Фонтанська дорога, 149/6, двох стоянок, чотирьох автомобілів Mersedes, акцій ПРАТ “Футбольний клуб Чорноморець”, ПРАТ “Страхова компанія “Примор’я”“, ПРАТ “Чорноморська транспортна компанія”.

Це майно було заарештовано в рамках справи №522/179/16-ц за позовом НБУ до Леоніда Клімова щодо стягнення заборгованості за кредитним договором про надання стабілізаційного кредиту №60 від 28.11.2014.

Леонід Клімов був фінансовим поручителем за зобов’язаннями Імексбанку за цим кредитним договором.

Нагадаємо, тимчасову адміністрацію в Імексбанку було введено терміном на 3 місяці з 27 січня по 26 квітня 2015 року включно.

Національний банк своєю постановою №330 від 21 травня 2015 прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію Імексбанку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:Імексбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua