Стало відомо, коли ЄС має намір надати Україні другий транш макрофінансової допомоги


Стало відомо, коли ЄС має намір надати Україні другий транш макрофінансової допомоги

Європейський Союз має намір надати Україні другий транш макрофінансової допомоги в розмірі 600 млн євро на початку 2017 року.

Про це в інтерв’ю повідомив глава представництва ЄС в Україні Х’юг Мінгареллі.

“Ми реалізовуємо макрофінансову допомогу у розмірі 1,8 млрд євро. Другий транш у рамках цієї макрофінансової допомоги в розмірі 600 млн євро буде надано, як тільки Верховна Рада ухвалить новий закон про скасування мораторію на експорт необробленої деревини. Ми сподіваємося, що зможемо надати цей транш на початку 2017”, – сказав він.

Мінгареллі додав, що ЄС також надає Україні допомогу в рамках програми співпраці у розмірі 200 млн євро на боротьбу з корупцією, децентралізацію державного управління, управління державними фінансами, реформування енергетичного та банківського секторів, розвиток малого і середнього бізнесу.

Крім того, 25 млн євро, за його словами, Євросоюз направив на допомогу найбільш вразливим верствам населення на сході України.

Раніше віце-президент Європейської комісії, європейський комісар з питань євро- і соціального діалогу Валдіс Домбровскіс допускав виділення Україні другого траншу в розмірі 600 млн євро макрофінансової допомоги до кінця 2016 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Стало відомо, коли ЄС має намір надати Україні другий транш макрофінансової допомоги» на Finance.ua - 3.5
В Контексті Finance.ua