Морози залишили українців без готівки, - експерт


Морози залишили українців без готівки, - експерт

Після різкого похолодання в українців стали виникати проблеми з отриманням готівки в банкоматах і з проведенням інших операцій. Багато апаратів не витримали морозів і тимчасово вийшли з ладу.

Доступність банкоматів і коштів в них по Києву і майже всіх регіонах країни склала 90-92%, що менше на 2-5% середньостатистичного рівня, характерного для нормальних погодних умов і для активного робочого тижня. У той час, як в південних регіонах працювали і видавали кошти 83-84% банкоматів, повідомив директор Українського процесингового центру Антон Романчук.

Експерти кажуть про сезонний чинник.

“Нічого екстраординарного немає. Форс-мажорів немає. Виняток склали південні регіони. Якщо в середньому по країні працюють 90 банкоматів зі 100, то в південних регіонах 83 банкомати зі 100”, – зазначив Антон Романчук.
 
За його словами, банкомати бояться не тільки холодів, а зміни температури в принципі.

“Навіть мороз не обов’язковий. Якщо температура навколо банкомату опускається нижче 15 градусів, він може давати збій. Тому при морозах навіть банкомати, що знаходяться в погано опалювальних холах банків або інших приміщень, можуть припинити роботу. Але зазвичай, протягом понеділка банкомати швидко повертаються в роботу”, – додав Романчук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua