Кабмін затвердив план приватизації Криворізької ТЕЦ


Кабмін затвердив план приватизації Криворізької ТЕЦ

Кабінет міністрів затвердив план приватизації Криворізької теплоелектроцентралі, який передбачає перетворення держпідприємства на акціонерне товариство і подальший продаж 99,53% акцій ТЕЦ на аукціоні. Про це йдеться в розпорядженні Кабміну від 30 листопада, опублікованому на сайті уряду.

У тексті документа йдеться, що приватизація проходитиме шляхом розміщення акцій у кількості 1,493 млн штук (0,47% статутного капіталу) для пільгового продажу і 314,158 млн штук (99,53% статутного капіталу) для продажу на конкурсі з відкритістю пропозиції ціни за принципом аукціону. Статутний капітал підприємства після перетворення становитиме 315,65 млн грн.

Згідно з пояснювальною запискою до розпорядження, ухвалення документа дає можливість здійснити конкурентний і прозорий продаж цього об’єкта паливно-енергетичного комплексу, залучити приватні інвестиції в його розвиток та функціонування, забезпечити надходження коштів до держбюджету.

Криворізька ТЕЦ виробляє теплову енергію і забезпечує нею споживачів Жовтневого, Саксаганського, частково Довгинцівського та Інгулецького районів Кривого Рогу. Щороку Криворізька ТЕЦ виробляє понад 1,6 млн Ккал теплової енергії, використовуючи понад 220 млн куб. м газу, 75 млн кВт-год електроенергії і 4 млн куб. м води.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua