654
У Мінагрополітики озвучили ціну продажу "Укрспирту"
— Фондовий ринок
Без урахування боргового навантаження, оцінна вартість активів держпідприємств спиртової галузі становить $200-400 млн.
Про це повідомили в Мінагрополітики. При цьому у відомстві розраховують, що вже 25 грудня “всі законодавчі ініціативи про демонополізацію будуть прийняті парламентом”.
“У нас є чіткі часові обмеження. Ми припускаємо, що в 2018 році державних підприємств в галузі виробництва спирту вже не буде. Всі, хто приватизують, всі, хто зайде на цей ринок – працюватимуть”, – повідомив керівник відомства Тарас Кутовий.
За його словами, сьогодні до 40% ринку алкоголю в Україні – в “тіні” і приватизація “Укрспирту” допоможе наростити експорт і збільшити надходження податків до державної скарбниці.
За матеріалами: Вісті
Поділитися новиною
Також за темою
Sense Bank та Вінницька міська рада розширюють співпрацю
Індекс українських акцій на WSE зранку в п’ятницю підскочив на 5,4%
iPhone 18 Pro та Pro Max: яка там буде камера
Samsung заощаджуватимуть заряд шляхом оптимізації мережної активності
Apple представила довгоочікувані пристрої: коли будуть у продажу
M&A ринок в Україні зберігає стабільні темпи зростання у 2025 році (інфографіка)