Середня зарплата члена правління "Нафтогазу" зросла в 10 разів


Середня зарплата члена правління "Нафтогазу" зросла в 10 разів

Річний обсяг оплати праці правління “Нафтогазу”, до якого входять голова правління НАК Андрій Коболєв і три члени правління: Сергій Перелома, Сергій Коновець і Юрій Колбушкін, за підсумком 2016 року зріс на 46,6 млн грн.

Таким чином, середня річна винагорода одного члена правління становить 0,47 млн доларів або 39,2 тис. доларів на місяць.

“Нафтогаз” пояснює підвищення обсягу оплати праці правління компанії майже в 10 разів необхідністю доведення її до середнього рівня оплати праці керівництва аналогічних компаній в інших країнах, зокрема Австрії, Польщі, Румунії, Росії, Угорщині.

“З метою забезпечення належного ринкового рівня заробітної плати керівника й членів правління компанії заплановано на 2016 рік середню річну винагороду одного члена правління в сумі 0,47 млн доларів, що наближено до медіани середньорічної винагороди в компаніях-аналогах”, – сказано в пояснювальній записці до фінплану НАК.

У 2015 році середня зарплата члена правління НАК становила еквівалент 4000 доларів.

Кількість працівників у компанії порівняно з минулим роком майже не змінилася й становить 645 людей.

На оплату їхньої праці в 2016 році було витрачено майже вдвічі більше коштів, ніж торік – 505,65 млн гривень проти 283,5 млн в 2015 році.

Обсяг оплати праці підвищився у всіх співробітників “Нафтогазу”.

Середньомісячні видатки на оплату праці одного співробітника НАК в 2016 році підвищилися до 61,24 тис. гривень проти 36,63 тис. гривень минулого року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua