Xiaomi Router 3: як за допомогою класного дизайну і ціни завоювати світ


Xiaomi Router 3: як за допомогою класного дизайну і ціни завоювати світ

Xiaomi Router 3 – найкращий варіант для будинку, адже інших дводіапазонних роутерів за 29 доларів ви просто не знайдете. Як бонус – можливість створити власний домашній медіасервер без витрат всього в два кліка.

Зовнішній вигляд

Дизайнерам Xiaomi іноді вдається створювати воістину шедеври. Router 3 – один з них. Матово-білий, лаконічний і стильний.

У роутера відсутні монтажні отвори і кронштейни, через що розмістити маршрутизатор на стіні не вийде. Не допоможуть і численні отвори для вентиляції – стандартні кріплення в них поставити не вдасться. Але це не є недоліком, тому що Xiaomi Router 3 підходить до будь-якого інтер’єру чи навіть до його відсутності.

До речі, радіаторів теж немає – охолодження пасивне. Значного нагрівання не спостерігається.

Використані рішення привели до зниження маси, абсолютної тиші при експлуатації і можливості встановлення роутера в будь-яких інтер’єрах. Складно знайти таке приміщення, в якому не знайдеться місця Xiaomi Router 3.

Всі роз’єми розташовані на задній панелі: 2 порти LAN (до 100 Мбіт/с) для підключення мережевого кабелю, WAN для проводового підключення пристроїв до роутера, порт USB 2.0, роз’єм для живлення і захована кнопка скидання.

Для оповіщення користувача про режими роботи служить стандартна лампочка на вході LAN і яскравий індикатор на передній панелі пристрою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Xiaomi Router 3: як за допомогою класного дизайну і ціни завоювати світ» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua