"Українська біржа" тимчасово спростила доступ на ринок


"Українська біржа" тимчасово спростила доступ на ринок

“Українська біржа” спростила умови доступу на строковий ринок для нових клієнтів.

Про це заявив голова правління “Української біржі” Олег Ткаченко.

“Прийняте минулого тижня рішення НБУ про зняття обмеження для банків на використання біржових деривативів, дає їм можливість торгувати у нас строковими контрактами”, – заявив Ткаченко.

Біржова рада фондового майданчика вирішила не стягувати плату за реєстрацію з нових учасників строкового ринку в сумі 80 тис. грн в період з 1 грудня 2016 року по 30 червня 2017 року.
Водночас, для тих, хто вирішив підключитися до строкового ринку в період з 1 березня по 30 червня 2017 року, сума внеску до страхового фонду, який підлягає поверненню в разі рішення учасника піти зі строкового ринку, буде підвищена до 120 тис. грн з 40 тис. грн.

З липня 2017 року набудуть чинності старі умови: для підключення до строкового ринку потрібно буде заплатити за реєстрацію 80 тис.грн безповоротної плати і 40 тис. грн поворотного внеску до страхового фонду.

“Ми впевнені, що зняття обмеження для банків на використання біржових деривативів сприяє зростанню ліквідності на ринку валютних ф’ючерсів і хочемо таким чином стимулювати банки до більш швидкого виходу на біржу”, – зазначив Ткаченко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua