Індекс Dow Jones рекордно зріс


Індекс Dow Jones рекордно зріс

Основні фондові індекси США в четвер знизилися, проте Dow Jones досяг рекордно високого рівня на тлі даних щодо ділової активності в країні, свідчать дані торгів.

Промисловий індекс Dow Jones з ріс на 0,36% – до 19191,93 пункту, індекс
високотехнологічних компаній NASDAQ знизився на 1,36%, до 5251,11 пункту, а індекс широкого ринку S&P 500 зменшився на 0,35%, до 2191,08 пункту.

Індекс ділової активності в промисловості США (ISM Manufacturing) у листопаді збільшився до 53,2% з жовтневих 51,9%, тоді як аналітики очікували зростання індикатора до 52,2%. Показник вище позначки 50% говорить про зростання ділової активності у виробничому секторі, нижче – про її спад.

Тим часом кількість первинних заявок на допомогу з безробіття в США за тиждень, що завершився 26 листопада, зросла на 17 тисяч з показника попереднього тижня і склала 268 тисяч. Експерти очікували зростання показника на дві тисячі в порівнянні з рівнем попереднього тижня – до 253 тисяч.

У п’ятницю будуть представлені дані по ринку праці країни за місяць, які вплинуть на рішення Федрезерву щодо процентної ставки.

“Схоже, що всі просто чекають на п’ятничну доповідь – остаточні дані перед зустріччю ФРС через два тижні”, – сказала агентству MarketWatch старший аналітик Fort Pitt Capital Group в Піттсбурзі Кім Форрест.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua