Екс-співвласник банку "Михайлівський" повідомив, скільки грошей викрадено у вкладників банку


Екс-співвласник банку "Михайлівський" повідомив, скільки грошей викрадено у вкладників банку

На сьогодні у людей вкрадено 230 мільйонів гривень під “чітким керівництвом” НБУ.

Про це говорить у своєму інтерв’ю екс-власник банку “Михайлівський”, повідомляє Киеввласть.

Ні банк Platinum, ні афілійовані з ним особи, не виплатили жодної копійки депозитникам.

Поліщук стверджує, що вийшов з числа співвласників 19 травня 2016 року, і кінцевий покупець банку “Михайлівський”, був і залишається Борис Кауфман. Поліщук наполягає, що керівництво НБУ знало про його відхід з «Михайлівського» до оголошення банку неплатоспроможним. Про що свідчать папери про вихід зі складу засновників.

6 травня, – каже в інтерв’ю Поліщук, – я підписав папір про вихід зі складу засновників. І в зв’язку з травневими святами закрили операцію вже 19 травня. Саме в цей день я офіційно вийшов зі складу засновників, а Ігор Дорошенко, перейшов фактично головою правління банку Platinum.

“Цинізм нинішньої ситуації, – стверджує екс-співвласник банку “Михайлівський” в тому, що 11 тисяч осіб (а це кредитний портфель “Михайлівського”, який перейшов в банк Platinum), зараз платять всі свої зобов’язання на рахунки юридичних осіб, відкриті з самого початку, в тому числі в банку Platinum.

Всі ці люди гасять свої борги за споживчими кредитами, мікрокредитами, картками з відсотками. На сьогодні жодної копійки ні банк Platinum, ні афілійовані з ним особи депозитникам не виплатили. Вже вкрадено 230 мільйонів гривень під “чітким керівництвом” НБУ. А за умовами договору продажу, ці гроші (надходження з відсотками) повинні були перейти всім клієнтам-депозитчикам. Цього зроблено не було.

Банкрутство банку Михайлівський стало одним з найгучніших на українському фінансовому ринку. Вкладники досі влаштовують в Києві цілу серію акцій протесту, і, 15 листопада 2016 року ВРУ підтримала Законопроект № 5390, що регламентує принципи захисту ошуканих вкладників банків. Саме цей закон дозволить отримати компенсації і тим, хто довірив свої гроші банку, та пов’язаним з ним фінансовим компаніям.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Михайлівський
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua