Компанія чи додаток: в ЄС намагаються визначити статус Uber


Компанія чи додаток: в ЄС намагаються визначити статус Uber

Uber заявив в Суді Європейського Союзу, що не є сервісом виклику таксі, а виступає лише додатком. Саме з цієї причини на Uber не повинна поширюватися вся складна система регуляторних механізмів Європейського Союзу, стверджують у компанії.

Конфлікт почався з судового спору між Uber і іспанським сервісом таксі, але програш матиме величезні наслідки для американської компанії.

Uber запустився в Європі п’ять років тому і відразу зіткнулася з протистоянням з боку місцевих сервісів виклику таксі і влади. Втім, так відбувалося і в інших регіонах світу.

Основною причиною конфлікту виявилася відсутність правил ліцензування на європейському рівні, які можна було б застосувати до Uber. Компанія самостійно обирала міста і дати запуску в них, що ставило конкурентів у дуже невигідне становище.

У 2014 році найбільший сервіс виклику таксі у Барселоні звинуватив Uber у запуску нелегального сервісу таксі через UberPOP. Якщо Суд Європейського Союзу постановить, що Uber є компанією, яка надає послуги виклику таксі, а не цифровим сервісом, на Uber ляжуть додаткові витрати, з якими зазвичай стикаються такі компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua