Німеччина переживає "мігрантський бум" підприємництва


Німеччина переживає "мігрантський бум" підприємництва

Кожен шостий підприємець у Німеччині є мігрантом або вихідцем із сімей мігрантів, випливає з проведеного за замовленням міністерства економіки ФРН дослідження.

Як повідомляє Deutsche Welle, з 2005 по 2016 роки кількість приватних підприємців з мігрантським минулим або корінням, згідно з дослідженням, зросла на 30% (171 тис.) і досягла 737 тис.

За той же період кількість фірм, створених корінними німцями, зменшилася на 3%, або на 90 тис. Вихідці з-за кордону, що живуть у Німеччині, частіше відкривають підприємства, які відносяться до будівельної галузі або пов’язані з наукою або високими технологіями.

“Даний факт свідчить про значну модернізацію спектру послуг, які надають фірми, засновані мігрантами”, – пишуть автори дослідження.

За минулі 13 років число фірм, відкритих жителями Німеччини, які є мігрантами в першому або другому поколінні, наближається до числа підприємств, засновниками яких є німці. Якщо в 2003 році число перших становило 56 тис., а друге – 369 тис., то вже торік у Німеччині було нараховано 100 тис. фірм, створених вихідцями з-за кордону, і 127 тис. компаній, власниками яких є німці. У відсотковому вираженні частка компаній, утворених мігрантами за цей час, зросла з 13% до 44%.

Автори дослідження констатують підприємницький бум серед мігрантів і пишуть про те, що більшість відкритих фірм з’являються через гостру необхідність – 8% їхніх власників до заснування власного бізнесу були безробітними.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua