Робота великих імпортерів нафтопродуктів заблокована


Робота великих імпортерів нафтопродуктів заблокована

Служба безпеки України (СБУ) і Державна фіскальна служба (ДФС) заблокували роботу 16 великих імпортерів нафтопродуктів, повідомило видання OilNews з посиланням на документ, отриманий з власного джерела на митниці.

“Дев’ять компаній потрапили в список на підставі відповідних розпоряджень СБУ. Серед них: “Кременчугпропангаз” (мережа “Барс 2000”),“Петра Резерв” (мережа KLO), “СВГ Плюс “Група компаній “Автотранс”), “Компанія Надія”,“Укргазпетроліум”, “Нафтопродукт трейдинг”, “Укрпетролпостач”, “НП-трейдинг”, “Галон Груп”, – конкретизує видання.

За даними OilNews, ще три юрособи (всі пов’язані з мережею “БРСМ-Нафта”) внесено до списку на підставі усного доручення начальника митниці, чотири юрособи (пов’язані з мережею АЗС SUN OIL) – блокуються на підставі листа ДФС.

На думку постачальників палива, дії силовиків спрямовані на вимагання грошей за безперешкодне здійснення імпорту палива.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Робота великих імпортерів нафтопродуктів заблокована» на Finance.ua - 4.5
В Контексті Finance.ua