1404
Під час обшуку нардепа вилучили понад 4 млн грн
— Кримінал
В ході проведення обшуку з офісу нардепа Сергія Тригубенка було вилучено в цілому більше 4 млн грн, комп’ютерна техніка та документи, що свідчать про проведення торгових операцій з ДП “Вугільна компанія “Краснолиманська” (про викуп вугілля) і ПАТ “Центренерго” (про продаж вугільної продукції).
Про це повідомило джерело в НАБУ.
“Фактичний власник грошових коштів і оргтехніки – ТОВ “Торговий дім – Енергозбут”“, – повідомило джерело.
За його словами, власник документів (учасник операцій) з викупу і перепродажу вугілля – ТОВ “Дантрейд ЛТД”.
В даний час орендарем офісу, де був проведений обшук, є ТОВ “Дантрейд Лтд”.
Фактично в ньому працює ТОВ “Торговий дім – Ресурс”, яке до початку 2016 року було орендарем цього приміщення.
Нагадаємо, детективами Національного антикорупційного бюро проведено обшук в неофіційному центральному офісі народного депутата Сергія Тригубенка.
Як раніше повідомлялося, Тригубенко остаточно втратив вплив на Міністерство енергетики після відставки з посади заступника глави відомства Дмитра Лабоженка.
За матеріалами: Економічна Правда
Поділитися новиною
Також за темою
Посадовця «Укрзалізниці» затримали на хабарі у $100 000
Податкова заявила про ухилення від податків у двох ювелірних мережах на 70 млн грн
12 тисяч доларів за «переправу»: прикордонники ліквідували канал незаконного перетину кордону
Правоохоронці викрили чергову схему на «єВідновленні»
Працівниця пошти привласнила пенсії 23 громадян на понад 185 тисяч гривень
У Києві судитимуть підрядника, інженера та посадовця через розкрадання 450 тис. грн на ремонтах укриттів у школах
