Україна посилила ембарго на імпорт курятини з Німеччини та Австрії


Україна посилила ембарго на імпорт курятини з Німеччини та Австрії

Україна розширила обмеження на імпорт м’яса птиці з Німеччини і Австрії. Про це повідомляє прес-центр Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

“Згідно з офіційною інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ) на території Федеративної Республіки Німеччина реєструється поширення випадків високопатогенного грипу птиці”, – пояснили в українському відомстві.

Так, на додаток до попереднього рішення про обмеження ввезення в Україну птиці, продуктів і сировини з неї з земель Шлезвіг-Гольштейн і Мекленбург-Передня Померанія, введені аналогічні обмеження на землі Саксонія-Анхальт і Нижня Саксонія Федеративної Республіки Німеччина.

“Крім того, в зв’язку з появою офіційної інформації про реєстрацію випадків високопатогенного грипу птиці на території Австрійської республіки, обмежений імпорт в Україну з вказаної країни птиці, продуктів і сировини від неї”, – зазначили в службі.

Нагадаємо, раніше Україна також обмежила через пташиний грип ввезення птиці, продуктів і сировини з неї з Болгарії), земель Шлезвіг-Гольштейн і Мекленбург-Передня Померанія (Німеччина) і Угорщини.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua