Huawei розглядає можливість відкрити в Україні R&D-центр


Huawei розглядає можливість відкрити в Україні R&D-центр

Китайська корпорація Huawei зацікавилася можливістю відкрити в Україні R&D-центр і одну з ключових лабораторій, швидше за все – у напрямку IoT.

Про це заявив директор асоціації “ІТ України” Віктор Валеєв.

За словами Валеєва, на переговорах віце-президент Huawei Альфредо Асебал відзначив прогрес українського уряду та бізнес-спільноти в освітній сфері: вивчення програмування з 8 класу школи і ініціативи в сфері спеціалізованих навчальних програм, наприклад, ІоТ.

Він також підтвердив зацікавленість компанії у вивченні питання про розміщення R&D в Україні.

Одна з проблем, яку могли б вивчати в такому центрі – heat dissipation (розсіювання теплового випромінювання елементів електронних пристроїв).

В Україні потужна фізична школа з цього напрямку, що є хорошою основою для створення і роботи такого центру. Також Huawei вивчить можливість відкриття профільної IoT-лабораторії для розробки ПЗ для продуктів компанії.

За словами Валеєва, Huawei доручить вивчити ситуацію керівництву напрямку, а українська сторона взяла на себе зобов’язання підготувати інформаційні викладки щодо кроків в галузі IT-освіти та кадрового потенціалу України в цій галузі.

Нагадаємо, раніше депутат Олександр Данченко розповідав про те, що кілька великих світових контент-провайдерів ведуть переговори з українським урядом про те, щоб розміщувати в Україні свою інфраструктуру.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua