Названо найбезпечніший у плані випромінювання смартфон


Названо найбезпечніший у плані випромінювання смартфон

Французьке видання PhonAndroid склало рейтинг, заміривши коефіцієнт SAR смартфонів, які найбільше продавалися в 2016 році, включаючи нові iPhone 7 і iPhone 7 Plus.

SAR (Specific Absorption Rates) — це питомий коефіцієнт поглинання, який показує рівень випромінювання смартфона. По суті, це один з головних показників величини шкідливого впливу мобільного пристрою на людину, що часто замовчується виробником.

Лідером рейтингу з мінімальним показником 0,264 Вт/кг став Samsung Galaxy S7 Edge. Друге місце дісталося Asus ZenFone 3 з результатом 0,278 Вт/кг. Третє і четверте місця зайняли Samsung Galaxy A5 і Moto Z, які продемонстрували SAR на рівні 0,29 Вт/кг і 0,304 Вт/кг відповідно.

За рівнем випромінювання iPhone 7 і iPhone 7 Plus “перевершують“ лідера приблизно в п’ять разів – їх SAR склав 1,38 Вт/кг і 1,24 Вт/кг відповідно. Трохи гіршими показниками (1,5 Вт/кг і 1,43 Вт/кг) відзначилися відповідно Huawei Honor 8 і Huawei P9.

Федеральна комісія із зв’язку США (Federal Communications Commission, FCC) дозволяє випуск пристроїв, SAR яких не перевищує 1,6 Вт/кг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua