"Платинум Банк" судитиметься з Поліщуком щодо захисту репутації


"Платинум Банк" судитиметься з Поліщуком щодо захисту репутації

“Платинум Банк” планує подати в суд на бізнесмена Віктора Поліщука позов про захист ділової репутації.

Про це йдеться в повідомленні банку.

У зв’язку з поширенням провокаційних заяв і завідомо неправдивих звинувачень на адресу “Платинум Банку” з боку Поліщука банк готує позови до суду про захист ділової репутації та відшкодування заподіяної шкоди.

Також в повідомленні зазначено, що у фінустанові відсутні рахунки компаній, які фігурують у скандалі з банком “Михайлівський”.

“Платинум Банк” нагадує, що в 2016 році злиття, поглинань або покупки активів у інших учасників банківського ринку фінустанова не здійснювала.

Банк здійснює свою діяльність в рамках нормативно-правових актів НБУ і в суворій відповідності до законодавства України, повністю виконуючи свої зобов’язання перед клієнтами.

Як відомо, раніше Кауфман звернувся в НБУ за погодженням на придбання 75% + 1 акція “Платинум Банку”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що акціонер Platinum Bank прийняв рішення про збільшення статутного капіталу фінустанови на 120 млн грн.

Кауфман є засновником інвестиційної компанії Vertex United, до складу якої входять активи готельного напряму ( “Брістоль”, “Лондонська”, “Президент-Готель”), медіа-активи (журнал “Фокус”, “Фокус.Красівая країна”, сайт focus. ua) і інвестиційні проекти. Також Борис Кауфман – співвласник найбільшої української дистриб’юторської компанії TEDIS Ukraine.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua