Стало відомо, скільки українських підприємств вже мають право експортувати до ЄС


Стало відомо, скільки українських підприємств вже мають право експортувати до ЄС

Наразі експортувати свою продукцію на європейські ринки мають право 277 українських підприємств, з яких близько 35% виробляють продукти харчування, повідомила прес-служба Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів з посиланням на главу відомства Володимира Лапу.

“Ми бачимо прогрес у просуванні вітчизняного виробника на ринок Європейського Союзу. Так, зараз 277 українських підприємств мають право експортувати свою продукцію на європейський ринок, з них 97 – підприємства, що виробляють харчову продукцію, 180 – це підприємства, які виробляють продукти нетваринного походження”, – цитує прес-служба Лапу.

Згідно з повідомленням, із зазначених 97 виробників харчових продуктів 7 виробляють м’ясо птиці та продукти з нього, 19 – рибу і рибопродукти, 2 – яйця і яйцепродукти, 49 – бджолиний мед, 5 – жаб’ячі лапки і равлики, 1 – колаген і 1 – кишкову сировину . У поточному році доступ на ринок ЄС отримали 13 українських виробників молока і молочних продуктів. “Для багатьох підприємств право експортувати на ринок ЄС – це питання статусу, і це серйозна перевага на інших ринках збуту”, – підкреслив Лапа.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua