Фондові індекси США знову досягли рекордних рівнів


Фондові індекси США знову досягли рекордних рівнів

Промисловий індекс Dow Jones зріс на 0,31% – до 19083,18 пункту, індекс високотехнологічних компаній NASDAQ знизився на 0,11%, до 5380,68 пункту, індекс широкого ринку S&P 500 піднявся на 0,08%, до 2204,72 пункту.

Згідно з опублікованими в середу протоколами засідання ФРС США 1-2 листопада, члени Комітету з відкритих ринків вирішили, що економічні умови в країні покращилися для підвищення ключової ставки, однак з урахуванням неоднозначних даних щодо інфляції та ринку праці питання про введення цього заходу вирішено було перенести на грудень.

Наступне засідання регулятора відбудеться 13-14 грудня. Індекс споживчих настроїв Мічиганського університету, що відображає ступінь довіри домогосподарств до економіки США, в листопаді, за остаточною оцінкою, зріс до максимуму з травня в 93,8 пункту після досягнення в жовтні мінімальної позначки з вересня 2015 року в 87,2 пункту. Аналітики очікували показник на рівні попередньої оцінки 91,6 пункту.

Кількість первинних заявок на допомогу з безробіття в країні за тиждень, що завершився 19 листопада, зросла на 18 тисяч, до 251 тисячі, аналітики очікували зростання показника до 250 тисяч. Продажі нових будинків в країні в жовтні зменшилися на 1,9% в порівнянні з переглянутим показником вересня — до 563 тисяч, у той час як експерти прогнозували, що показник залишиться на початковому вересневому рівні в 593 тисячі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua