Французький оператор дорожньої інфраструктури вп'яте націлився на Україну


Французький оператор дорожньої інфраструктури вп'яте націлився на Україну

У грудні поточного року представники французької компанії VINCI відвідають Україну з наміром почати реалізацію проектів у дорожній сфері в нашій країні.

Про це повідомила заступник міністра інфраструктури України Надія Казначеєва під час експертного обговорення інвестиційного проекту будівництва та експлуатації автобану Одеса-Рені, пише ЦТС.

“Компанія VINCI – найбільший в Європі концесійний оператор уже вп’яте намагається зайти в Україну, але їм весь час відмовляли. Вони готові, у них є величезний інтерес до доріг і мостів. У грудні вони приїдуть знову”, – зазначила заступник міністра.

Французька компанія VINCI Highways є оператором об’єктів дорожньої інфраструктури.
За межами Франції компанія управляє більше 20 концесійними об’єктами, серед яких автодороги, приміські швидкісні магістралі, тунелі і мости. Загальна протяжність доріг, якими управляє компанія за межами Франції, становить близько 1600 км.

VINCI Highways працює в 11 країнах і в своїй діяльності охоплює такі етапи як проектування, фінансування, експлуатація та техобслуговування інфраструктурних об’єктів. Компанія працює в Канаді, Німеччині, США, Греції, РФ, Португалії, Словаччині.

У 2015 році інвестиції компанії в будівництво становили 485 млн євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua