В Україні відкриють офіс ЮНОПС


В Україні відкриють офіс ЮНОПС

Кабінет міністрів України та Управління ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) домовилися про відкриття Офісу ЮНОПС в Україні.

Як передає кореспондент агентства “Інтерфакс-Україна”, відповідну угоду у вівторок в Києві підписали міністр України з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш та заступник генерального секретаря ООН, виконавчий директор ЮНОПС Грете Фаремо.

“Підписання договору – тільки початок, і ми з нетерпінням чекаємо можливості посилити нашу співпрацю”, – сказала Г.Фаремо в ході церемонії підписання угоди.

Початок діяльності офісу ЮНОПС в Україні створить необхідні правові підстави для залучення прямих іноземних інвестицій та грантових коштів, сприятиме реалізації інвестиційних проектів, буде надавати послуги з організації управління складними комплексами господарської діяльності.

В рамках угоди передбачається застосування міжнародного досвіду ЮНОПС в сфері будівництва об’єктів цивільної інфраструктури, реалізації інвестиційних проектів та надання послуг в сфері закупівель.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua