Словаччина має намір інвестувати в Україну близько 2 млн євро


Словаччина має намір інвестувати в Україну близько 2 млн євро

Інвестор зі Словаччини має намір до 2018 року направити близько 2 млн євро у виробництво гарбузового насіння в Україні на базі агрокомпанії “Долина-Агро СК” (Дніпропетровська обл.) З перспективою експорту цього продукту в країни Європейського Союзу, повідомляється в прес-релізі компанії.

“Долина-Агро СК” буде вирощувати і експортувати гарбузове насіння в країни Європейського Союзу …В створення підприємства вже інвестовано близько 1 млн євро, а в 2017-2018 роках заплановані інвестиції складають ще 1 млн євро”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що проект розрахований на 300 га посівних площ під гарбуз з перспективою їх розширення в наступному році до 1 тис. га. В даний час на підприємстві працюють 20 осіб, а в найближчий рік буде створено ще 30 робочих місць.

У повідомленні наголошується, що словацький інвестор зміг зайти на український ринок завдяки роботі компанії Investment Service Ukraine. Це підприємство тісно співпрацює з чеськими та словацькими компаніями і спеціалізується на залученні і супроводі іноземних інвестицій.

Станом на сьогодні поставляти свою продукцію в країни ЄС можуть 266 українських підприємств, сказано в прес-релізі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua