Заступник глави ФГВФО покинув свій пост


Заступник глави ФГВФО покинув свій пост

Андрій Кияк минулого тижня звільнився з посади заступника директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Як стало відомо Forbes, це сталося у вівторок, 15 листопада. Серед напрямків, які курирував Кияк у Фонді, було врегулювання неплатоспроможності банків, що потрапили під управління ФГВ, а також організація роботи тимчасових адміністраторів та ліквідаторів у процесі виведення проблемних банків з ринку.

Після реформи частину функцій, в тому числі з продажу активів, що була передана Юлії Берещенко – главі Департаменту консолідованих продажів і управління активами ФГВ.

Як раніше писав Forbes, за період 2014-2016 рр. в рамках “очищення” банківської системи ринок покинули понад 80 банків. На даний момент у розпорядженні Фонду гарантування вкладів перебувають активи балансовою вартістю близько 450 млрд гривень. Однак їх оціночна вартість з часом падає і зараз середньому становить 24% від балансової. Тобто в реальності активи під управлінням ФГВ коштують у межах 100-125 млрд гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua