0 800 307 555
0 800 307 555

Скільки українці шукають роботу - експерт


Скільки українці шукають роботу - експерт

Офісні працівники знаходять нову роботу в середньому за 2-3 місяці. У попередні два роки нове місце роботи шукали не менше півроку. Про це в коментарі Gazeta.ua розповіла Катерина Мащенко, керівник експертно-аналітичного центру порталу Head Hunter.

За даними опитування порталу Head Hunter, в 68% випадків тривалість пошуку тепер не перевищує 6 місяців. Кількість вакансій з початку року зросла більш ніж на чверть. Конкуренція на ринку праці знизилася.

Одному з десяти офісних працівників вдається знайти роботу менш ніж за місяць. Кожен четвертий влаштовується на нове місце за 1-2 місяці. Кожен п’ятий – за 3-4 місяці. 20% опитаних зізналися, що відвідували співбесіди від півроку до року, а 12% знайшли роботу через рік.

“Тим, хто довго шукає роботу, варто спробувати себе в іншій професії. Можливо, там менша конкуренція за робоче місце. Зараз роботодавці приділяють увагу умінням і навичкам, готовності до перекваліфікації та навчання, а не диплому. Цим треба користуватися”, – радить Катерина Мащенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua