МАУ може відновити рейс Херсон-Київ


МАУ може відновити рейс Херсон-Київ

Рейс Херсон-Київ буде відновлений, – повідомив депутат Херсонської облради Юрій Рожков. «Для того, щоб зробити ранкові рейси з Херсона до Києва, потрібна стоянка для літаків. Перон нашого аеропорту був побудований в 1980 році, зараз він не витримує сучасні літаки, і шасі продавлює бетон. Тому це для нас завдання номер один – реконструкція перону, яку ми зараз закінчуємо», – розповів Юрій.

Але реконструкція перону не тільки дасть можливість відновити зручний для підприємців Херсона рейс, а й відкриє додаткові можливості. Роботи ще багато, – розповідає депутат, доведеться дещо докупити, але представники МАУ готові до серйозної співпраці.

Як зауважив Юрій Рожков, у компанії МАУ є вимоги, після виконання яких вони готові запустити регулярні рейси до Києва: «Нам необхідно придбати 4 одиниці обладнання для обслуговування їхніх літаків: туалет-сервіс, вода-сервіс, обладнання для продування літака і для буксирування літака . В цьому році плануємо це все придбати на суму близько 3 млн грн. Гроші на це було закладено в обласному бюджеті на початку року».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua