У Києві відкрили фабрику програмування UNIT Factory (фото)


У Києві відкрили фабрику програмування UNIT Factory (фото)

16 листопада 2016 року в Києві відкрили фабрику програмування.

Навколо унікального для України навчального закладу буде побудована інноваційна екосистема, яка посприяє розвитку хай-тек-бізнесу. Фабрика пропонує принципово новий формат освіти для ІТ-фахівців і відповідає всім вимогам сучасної цифрової економіки.

Ініціатором створення проекту виступив Фонд Василя Хмельницького K.Fund в партнерстві з французькою Школою 42 та за підтримки громадської організації «Освіторія».

Перший набір UNIT Factory складається з 300 студентів, згодом організатори планують істотно збільшити її потужність.

Відбір студентів в UNIT Factory спричинив справжній ажіотаж – було опрацьовано понад 13 тисяч заяв від бажаючих. Після онлайн-тестів та випробувальних термінів в UNIT Factory взяли 300 осіб. Навчання безкоштовне за умови подальшої роботи випускників в Україні протягом трьох років.

«Попит на програмістів в світі буде тільки зростати. Але не на будь-яких програмістів, а на інноваційних, креативних і здатних до ефективної колаборації. Традиційна система освіти довела свою нездатність готувати такі кадри. Ми пропонуємо альтернативу і дуже раді, що наша модель буде застосовуватися в Україні», – коментує Ніколя Садірак, ідеолог, співзасновник і керівник французької Школи 42.

UNIT Factory буде працювати в режимі 24/7, що дозволить кожному студенту освоювати матеріал у своєму темпі і ритмі, з урахуванням власних піків продуктивності. Ще одна особливість ІТ-фабрики в тому, що в навчальний процес органічно вбудована програма розвитку навичок міжособистісного спілкування і роботи з людьми (soft skills).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua