На купівлю ГЕС, ОПЗ і УБРР є заявки і зацікавлені особи – Фонд держмайна


На купівлю ГЕС, ОПЗ і УБРР є заявки і зацікавлені особи – Фонд держмайна

Фонд державного майна (ФДМ) повідомляє про високий інтерес інвесторів до приватизації гідроелектростанцій на Південному Бузі та наявності потенційних покупців Українського банку реконструкції і розвитку (УБРР) та Одеського припортового заводу (ОПЗ).

“Ми вже маємо більше 10 заявок на кожну ГЕС, причому більшість інтересантів – іноземці. Є зацікавлені в покупці УБРР і ОПЗ”, – повідомив глава ФДМ Ігор Білоус.

При цьому він зазначив, що на відміну від самих заявників Фонд не має права розголошувати назви компаній, країни їх походження та кількість, а також коментувати чиїсь заяви.

Білоус наголосив, що ФДМ готує прозорі та відкриті конкурси і чекає всіх претендентів, а остаточний список учасників визначать конкурсні комісії.

“Адресна приватизація давно пішла в небуття. Ми ставимо всіх в однакові умови, відповідно до законодавства. Тому для нас чим більше заявників – тим краще. Конкуренція дає шанс зробити більше кроків і істотно збільшити стартові ціни”, – вказав глава Фонду.

Нагадаємо, що ФДМУ призначив на 22 і 24 листопада конкурси з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону з продажу цілісних майнових комплексів (ЦМК) Костянтинівської та Мигейской гідроелектростанцій (ГЕС), розташованих на річці Південний Буг, за стартовою ціною відповідно 13,761 млн грн і 10,863 млн грн. Кінцевий термін прийому заяв на них – відповідно 14 і 16 листопада.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ФДМУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua