Рада сьогодні розгляне удосконалення процедури видачі споживчих кредитів


Рада сьогодні розгляне удосконалення процедури видачі споживчих кредитів

Верховна Рада на пленарному засіданні у вівторок розгляне законопроект “2455 про вдосконалення процедури видачі споживчих кредитів.

Про це йдеться в порядку денному засідання парламенту.

Спочатку Рада планує розглянути проект постанови “5329 про звернення до парламентів Європейського Союзу щодо потенційних ризиків реалізації проектів будівництва транзитних газопроводів в обхід України, а також проект постанови №5346 про дострокове припинення депутатських повноважень Олексія Савченка (фракція “Блок Петра Порошенко”), який був призначений 6 листопада головою Миколаївської обласної державної адміністрації.

Потім парламент має намір перейти до питань фінансів і банківської діяльності, зокрема розглянути у другому читанні законопроект №2456-д про вдосконалення захисту прав споживачів фінансових послуг, а в першому – №4529 про посилення прав кредиторів і ╧3669 про надання небанківським фінустановам права здійснювати перекази шляхом укладення агентських договорів з юридичними особами.

Далі на порядку денному стоять питання правоохоронної діяльності, серед яких у першому читанні законопроекти №4670 про заборону поліцейським обговорювати або критикувати накази керівництва і №4778 про дозвіл на проведення негласних оперативно-розшукових дій без рішення суду.

У другому читанні Рада має намір розглянути законопроекти №3719 про заборону тимчасового вилучення електронних серверів під час обшуку або огляду та №2291а про збільшення мінімального розміру площі в тюремній камері для одного ув’язненого з 2,5 до 4 кв. м.

Рада має намір розглянути близько 70 законопроектів 15-18 листопада.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування