American Apparel знову оголосила про банкрутство, частину її активів купить канадська Gildan за $66 млн


American Apparel знову оголосила про банкрутство, частину її активів купить канадська Gildan за $66 млн

Канадський виробник одягу Gildan Activewear Inc. купить інтелектуальні права і частину активів американської мережі магазинів одягу American Apparel за $66 млн.

Як говориться в повідомленні Gildan, в понеділок American Apparel подала заяву про банкрутство відповідно до 11-ї статті кодексу про банкрутство США, що допускає реорганізацію операцій.

У жовтні минулого року American Apparel вже подавала заяву про банкрутство, і процес реорганізації її операцій, в рамках якої вона закрила не менше 13 магазинів, було завершено в лютому 2016 року.

В результаті реорганізації компанія перейшла під контроль власників її облігацій, включаючи Standard General LP, Monarch Alternative Capital LP, Goldman Sachs Asset Management LP і Pentwater Capital Management LP.

Британський підрозділ American Apparel раніше в цьому місяці подав в суд заяву про банкрутство.

Gildan очікує, що придбання активів American Apparel дасть їй можливості для збільшення виручки. Канадська компанія також придбає запаси продукції American Apparel, проте не купуватиме її роздрібні магазини.

Угода вимагає схвалення суду з банкрутств і відповідних регулюючих органів і, як очікується, буде закрита в першому кварталі 2017 року, говориться в повідомленні Gildan.

У тому випадку, якщо, відповідно до рішень суду, активи American Apparel будуть продаватися на аукціоні, $66 млн стане початковою ціною, зазначають в Gildan.

Головний виконавчий директор American Apparel Паула Шнайдер залишила компанію в минулому місяці, прослуживши на цій посаді менше двох років.

Роздрібна мережа так і не змогла впоратися зі скороченням потоку відвідувачів в умовах розвитку онлайн-торгівлі. Багато інших рітейлерів стикаються з аналогічними труднощами: за останні два роки про банкрутство оголосили, зокрема, Aeropostale Inc., Quicksilver Inc. і Pacific Sunwear of California Inc.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua