iPhone 8 може отримати підтримку бездротової зарядки з радіусом дії до 4,5 метра


iPhone 8 може отримати підтримку бездротової зарядки з радіусом дії до 4,5 метра

Незважаючи на те, що смартфон iPhone 7 лише нещодавно надійшов на ринок, в інтернеті вже активно з’являються чутки про можливості моделі наступного покоління, яка поки що умовно називається iPhone 8.

Наступного року буде 10-річний ювілей iPhone, і до такої події багато хто чекає появи в смартфоні істотних інновацій. І однією з них цілком може стати вбудована підтримка бездротової зарядки батареї, відмінної від існуючих на ринку рішень. Традиційні способи бездротової зарядки вимагають, щоб смартфон був розміщений на поверхні зарядного пристрою, що не забезпечує великої свободи використання пристрою в процесі такої зарядки. Але у Apple мають намір зробити бездротову зарядку менш прив’язаною до зарядного пристрою.

Передбачається, що в iPhone 8 буде використовуватися модуль, який зможе з’єднуватися з передавачем, підключеним до електричної розетки. Така конфігурація дозволить здійснювати зарядку батареї на відстані до 15 футів (близько 4,5 метра) від передавача.

За даними джерела, для реалізації даної технології в iPhone 8 компанія Apple співпрацює з Energous. Але жодних офіційних підтверджень від учасників на поточний момент немає.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua