Біотех-стартап по боротьбі зі старінням залучив $116 млн


Біотех-стартап по боротьбі зі старінням залучив $116 млн

Стартап Unity Biotechnology пропонує «очищати» старіючі клітини від мутацій, що накопичилися в них. Завдяки цьому можна буде довше зберігати організм людини здоровим, впевнені вчені. Проект вже залучив $116 млн інвестицій.

Як розповів Business Insider засновник і президент компанії Нед Девід, чим старшою стає людина, тим більше ймовірності, що у неї розвинуться такі захворювання, як остеопороз, дегенерація жовтої плями, атеросклероз. Дослідники зробили висновок, що це може відбуватися через так звані старіючі клітини.

Протягом нашого життя клітини ростуть і діляться. Коли клітина виходить з ладу — кажуть, що в ній накопичилося занадто багато мутацій, які можуть призвести до пухлини – спрацьовує механізм, який зупиняє поділ. Такі клітини, які припинили ділитися, і називають старіючими клітинами.

Старіючі клітини захищають організм від онкології. Але якщо «очистити» ці клітини, то можна продовжити термін їх функціонування, що допоможе довше зберігати організм здоровим.

Цим і займаються в Unity Biotechnology. Стартап не ставить своєю метою зробити так, щоб люди жили набагато довше. В їхніх планах допомогти людям максимально зберігати своє здоров’я.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування