Держпідприємствам можуть заборонити працювати з «дочками» російських банків


Держпідприємствам можуть заборонити працювати з «дочками» російських банків

У Верховній Раді пропонують заборонити державним та комунальним підприємствам працювати з банками з російським капіталом.

Про це йдеться в постанові №5383 “Про припинення співпраці державних і комунальних підприємств з банками країни-агресора”.

Ініціатором даної постанови є Віталій Купрій.

Проектом постанови пропонується рекомендувати Кабінету міністрів провести інвентаризацію рахунків державних і комунальних підприємств, установ і організацій в банках, контрольованих Російською Федерацією, а також отримати інформацію про все державне і комунальне майно, яке перебуває в заставі у цих банків.

Отриману інформацію пропонується оприлюднити в газеті “Урядовий Кур’єр”, а також на офіційному сайті уряду. В подальшому документ пропонує заборонити таким підприємствам співпрацювати з “дочками” російських банків. Крім того, пропонується вилучити із застави у банків з російським капіталом вже передане цими підприємствами майно, яке належить державі та територіальним громадам.

“Національному банку рекомендується забезпечити рефінансування банків, які візьмуть на себе кредитні зобов’язання державних і комунальних підприємств, установ і організацій в банках, контрольованих Російською Федерацією, з передачею об’єктів застави під контроль України”, – йдеться в документі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua