"Київводоканал" заплатить 53 мільйони тестю Насірова за ремонт каналізації


"Київводоканал" заплатить 53 мільйони тестю Насірова за ремонт каналізації

ВАТ “АК “Київводоканал” за результатами тендерів уклав дві угоди з ТОВ “Альтіс-Спецбуд” щодо будівельно-монтажних робіт на загальну суму 52,92 млн грн.

За 39,8 млн грн до 15 листопада 2017 реконструюють самопливний каналізаційний колектор, відновлять автодорогу і зелені насадження по вул. Зодчих у Святошинському районі.

Заявки ПП “Водоліт”, ТОВ “Концерн “Київпідземшляхбуд” і ТОВ “Укртеплобудіндустрія” були на 5-7% дешевші, але їх відхилили через різні претензії до довідок.

За 13,12 млн грн до 10 березня 2017 реконструюють аварійну ділянку водогону по вул. Бальзака від вул. Сабурова до вул. Цвєтаєвої у Деснянському районі.

Як повідомляється, ТОВ “Будгарант Плюс”, ПП “Сінта-Сервіс” та ТОВ “Львівський будівельний холдинг” пропонували на 8-18% нижчі ціни, однак їх теж відхилили через брак паперів.

“Альтіс-Спецбуд” контролює Олександр Глімбовський – тесть голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Пакет з 10% акцій бориспільського “БМУ-53” належить ТОВ “Компанія з управління активами “Альтіс-Траст” з тієї ж корпорації “Альтіс-Холдинг” Глімбовського. Ще 75% має кіпрський офшор “Soratel Consultants Limited”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua