Ціни на продовольство в світі за рік зросли на 9%


Ціни на продовольство в світі за рік зросли на 9%

Індекс продовольчих цін ФАО (продовольча і сільськогосподарська організація ООН) в жовтні 2016 року склав 172,6 пунктів, збільшившись на 0,7% з вересня і на 9,1% порівняно з аналогічним показником рік тому.

Як вказано в повідомленні ФАО, індекс продовольчих цін підвищувався безперервно впродовж усього 2016 року, за винятком невеликого падіння в липні. Жовтневе зростання було, в першу чергу, зумовлене сплесками міжнародних цін на цукор і молочну продукцію.

Індекс цін ФАО на цукор зріс на 3,4% у жовтні. Індекс цін на молочні продукти зріс на 3,9% порівняно з вереснем. Індекс цін ФАО на зерно, тим часом, зріс на 1,0% в жовтні, як наслідок зниження пропозиції високоякісної пшениці, незважаючи на загальне поліпшення глобальних прогнозів на врожай пшениці.

Загальне споживання зернових у сезоні 2016/17 тепер прогнозується на рівні 2 562 млн тонн, що трохи вище в порівнянні з жовтневим прогнозом і на 1,7% вище показника роком раніше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування