З "Укргазвидобування" стягнули 25 мільйонів податкових боргів Онищенка


З "Укргазвидобування" стягнули 25 мільйонів податкових боргів Онищенка

7 листопада 2016 року з банківського рахунку “ПАТ “Укргазвидобування” були списані грошові кошти в рахунок погашення податкового боргу ТОВ Фірма “ХАС” на суму понад 25 млн грн.

“За рахунок “Укргазвидобування”, яке є добросовісним та найбільшим платником податків в України, незаконно та недобросовісно намагаються погасити податкові борги, які рахуються за операторами СД, зокрема: ТОВ Фірма “ХАС”, ТОВ “Надрагеоцентр”, ТОВ “Карпатнадраінвест”, ТОВ “Цефей”, окремі посадові особи яких через підставні аукціони та злочинні схеми реалізовували природний газ за заниженими цінами та, при цьому, умисно не сплачували свої податкові зобов’язання”,- йдеться у повідомленні.

Як зазначається, вищевказаному списанню грошових коштів ПАТ передувало прийняття адміністративним судом 1 інстанції з порушенням норм матеріального та процесуального права рішення про солідарне стягнення з ПАТ та ТОВ Фірма “ХАС” податкового боргу СД і таке рішення підлягає негайному виконанню.

Крім того, в УГВ зазначають, що до ПАТ почали надходити вимоги щодо стягнення грошових коштів на суми понад 538 млн грн, 353 млн грн, 288 млн грн за податковими боргами СД.
“Більш того, за попередніми даними “Укргазвидобування”, загальний податковий борг операторів СД становить понад 2,8 млрд грн, який потенційно за аналогічною схемою може також бути стягнутий за рахунок ПАТ”, – повідомили в компанії.

Як відомо, УГВ було ініційовано процес розірвання договорів СД внаслідок невиконання ними своїх договірних обов’язків. Більш того, окремі з вищевказаних компаній фігурують по справі народного депутата Онищенка за завдання державі численних збитків, що розслідується Національним антикорупційним бюро України.

“Реалізація незаконної схеми по погашенню умисно створеного операторами СД податкового боргу за рахунок УГВ, матиме негативні наслідки та збитки не лише для ПАТ та держави, а й для кінцевого отримувача сплачених УГВ податків, зборів та дивідендів, оскільки майже 3 млрд грн можуть піти на покриття злочинних схем СД, а не на фінансування проектів по збільшенню видобутку вітчизняного газу та фінансування субсидій громадянам України”, – зазначили в компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua