Marks & Spencer закриє десятки магазинів


Marks & Spencer закриє десятки магазинів

Британська торговельна мережа Marks & Spencer пообіцяла в найближчі п’ять років скоротити 60 своїх магазинів, що торгують одягом та товарами для дому в Великобританії.

З них 30 будуть закриті, а інші перетворять на магазини продуктів харчування мережі Simply Food. Всього в рамках зміни концепції компанії її голова Стів Роу планує відкрити 200 нових продуктових магазинів.

M&S також збирається закрити 53 свої магазини в інших країнах, у тому числі 10 у Китаї і сім у Франції. Також під скорочення потраплять магазини в Бельгії, Естонії, Угорщині, Литві, Нідерландах, Польщі, Румунії та Словаччині.

У повідомленні компанії йдеться, що протягом декількох років всі ці магазини були збиткові. Зараз M&S починає переговори приблизно з 2 тисячами своїх співробітників.

За останні півроку прибуток компанії до оподаткування знизився на 88% і склав 25 млн фунтів (31 млн доларів) проти 216 млн фунтів (268 млн доларів) за той же період минулого року.

У Великобританії у M&S близько 300 магазинів, де продається одяг, товари для дому і їжі, а також близько 600 продуктових магазинів Simply Food.

Компанія працює в багатьох країнах світу за допомогою системи франшиз. Поки скорочувати магазини, відкриті по франшизі, компанія не планує.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua