0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Завод Григоришина виграв тендер "Укртрансгазу" на 1,3 мільярда гривень


Завод Григоришина виграв тендер "Укртрансгазу" на 1,3 мільярда гривень

Філія “УМГ “Черкаситрансгаз” ПАТ “Укртрансгаз” 8 листопада провела аукціон з тендером на реконструкцію компресорної станції “Задніпровська”, переможцем якого стало “ПАТ Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання” з пропозицією 1,31 млрд гривень.

Про це повідомляється в системі “Прозорро”, передають “Наші гроші”.

Сумське НВО з групи Костянтина Григоришина виграло торги у єдиного конкурента – київського ВАТ “Спеціалізоване монтажне управління №24”.

Очікувана ціна тендера склала 1,352 млрд гривень. Під час аукціону учасники зробили по три мінімальні кроки на зниження ціни, визначені організатором тендеру – по 13,5 млн гривень, або 1% від очікуваної ціни.

Сумський завод зробив стартову заявку на кілька сотих відсотка нижче за конкурента. І в кожному з наступних трьох раундів робив трохи дешевші пропозиції. Остаточна ціна від заводу Григоришина була нижчою за стартову на 40,58 млн гривень, або рівно 3% від очікуваної ціни.

Основним акціонером київського ВАТ “Спеціалізоване монтажне управління” №24 є ТОВ “Відос”. Його засновниками є Олександр Бадягаєв, а також Володимир, Людмила та Ольга Скачко.

Володимир Скачко очолює наглядову раду підприємства, а раніше очолював відділ газовидобутку в державній компанії “Укргазвидобування”.

У тендерній документації БМУ-24 було зазначено, що фірма збиралася виконати реконструкцію “Задніпровської” станції без залучення субпідрядників. Однак фірма не вказала компресор якого виробництва вона збиралася встановити при реконструкції станції.

Нагадаємо, 8 листопада також має відбутися аукціон з реконструкції компресорної станції “Ананьїв” газопроводу “Ананьїв-Тирасполь-Ізмаїл” очікуваною вартістю 1,41 млрд гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування