Завод Григоришина виграв тендер "Укртрансгазу" на 1,3 мільярда гривень


Завод Григоришина виграв тендер "Укртрансгазу" на 1,3 мільярда гривень

Філія “УМГ “Черкаситрансгаз” ПАТ “Укртрансгаз” 8 листопада провела аукціон з тендером на реконструкцію компресорної станції “Задніпровська”, переможцем якого стало “ПАТ Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання” з пропозицією 1,31 млрд гривень.

Про це повідомляється в системі “Прозорро”, передають “Наші гроші”.

Сумське НВО з групи Костянтина Григоришина виграло торги у єдиного конкурента – київського ВАТ “Спеціалізоване монтажне управління №24”.

Очікувана ціна тендера склала 1,352 млрд гривень. Під час аукціону учасники зробили по три мінімальні кроки на зниження ціни, визначені організатором тендеру – по 13,5 млн гривень, або 1% від очікуваної ціни.

Сумський завод зробив стартову заявку на кілька сотих відсотка нижче за конкурента. І в кожному з наступних трьох раундів робив трохи дешевші пропозиції. Остаточна ціна від заводу Григоришина була нижчою за стартову на 40,58 млн гривень, або рівно 3% від очікуваної ціни.

Основним акціонером київського ВАТ “Спеціалізоване монтажне управління” №24 є ТОВ “Відос”. Його засновниками є Олександр Бадягаєв, а також Володимир, Людмила та Ольга Скачко.

Володимир Скачко очолює наглядову раду підприємства, а раніше очолював відділ газовидобутку в державній компанії “Укргазвидобування”.

У тендерній документації БМУ-24 було зазначено, що фірма збиралася виконати реконструкцію “Задніпровської” станції без залучення субпідрядників. Однак фірма не вказала компресор якого виробництва вона збиралася встановити при реконструкції станції.

Нагадаємо, 8 листопада також має відбутися аукціон з реконструкції компресорної станції “Ананьїв” газопроводу “Ананьїв-Тирасполь-Ізмаїл” очікуваною вартістю 1,41 млрд гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua