Стала відома зарплата Гонтарєвої за жовтень


Стала відома зарплата Гонтарєвої за жовтень

Зарплата глави Національного банку Валерії Гонтарєвої за жовтень склала 162,614 тис. гривень, її заступників – від 139,8 до 158,2 тис. гривень.

Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Зокрема, Гонтарєва заробила 162,6 тис. гривень зарплати і отримала 87,7 тис. гривень за місяць в якості відсотків від депозитного вкладу в Укрексімбанку.

Перший заступник глави НБУ Яків Смолій заробив в НБУ 158,2 тис. гривень та 320,7 тис. гривень як відсотки від вкладу в Укрексімбанку.

Заступник глави НБУ Катерина Рожкова заробила 150 тис. гривень, Олег Чурій – 153,3 тис. гривень, Дмитро Сологуб – 154,6 тис. гривень, Роман Борисенко – 139,8 тис. гривень.

Як повідомляли Українські Новини, зарплата Гонтарєвої за вересень склала 153,7 тис. гривень, її заступників – від 103,8 до 155,7 тис. гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування