ВТБ і "Альфа-груп" домовилися про інвестиції в Turkcell


ВТБ і "Альфа-груп" домовилися про інвестиції в Turkcell

ВТБ “Альфа-груп” домовилися про спільні інвестиції в турецьку телекомунікаційну групу Turkcell, йдеться в прес-релізі ВТБ.

Спільні інвестиції будуть здійснюватися в зв’язку з можливим збільшенням частки “Альфа-груп” в операторі.

Як зазначають у ВТБ, передбачувана угода може сприяти збільшенню валютних доходів компанії Turkcell і в перспективі надати додатковий позитивний вплив на її інвестиційну привабливість.

В даний час ефективна частка “Альфи” в Turkcell становить 13,2%. Alfa Telecom Turkey (входить до “Альфа-груп”) володіє 49% Cukurova Telecom Holdings (CTH), якій належить 52,91% Turkcell Holding S. A., а та володіє 51% акцій Turkcell.

Крім L1 і Cukurova, акціонером Turkcell (безпосередньо і через 47,09% Turkcell Holding) є шведсько-фінська TeliaSonera. З урахуванням часток у прямому володінні TeliaSonera належить 38% Turkcell, Cukurova – 26,98%.

У вересні глава наглядової ради “Альфа-груп” Михайло Фрідман заявив, що компанія зацікавлена в нарощенні своєї частки в Turkcell, позаяк бачить хороші можливості для синергії між Turkcell і Vimpelcom (контроль належить “Альфі”).

Для ВТБ це стане не першою інвестицією в телекомунікаційний бізнес. Банк входить до консорціуму інвесторів з банком “Росія”, “СОГАЗом” та Олексієм Мордашовим, яким належить 55% в операторі “Т2 РТК Холдинг” (бренд Tele2).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua