Sotheby's завершив III квартал зі збитками, виручка перевершила прогнози


Sotheby's завершив III квартал зі збитками, виручка перевершила прогнози

Аукціонний дім Sotheby’s завершив третій квартал 2016 року зі збитком, в тому числі через зміни часу проведення аукціону сучасного мистецтва.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, чистий збиток в липні-вересні склав $54,5 млн, або $0,99 у розрахунку на акцію, у порівнянні зі збитками в $17,877 млн, або $0,26 на акцію, за аналогічний період минулого року.

Скоригований збиток дорівнював $0,78 на акцію проти $0,26 на акцію роком раніше. Консенсус-прогноз аналітиків, опитаних FactSet, становив $0,57 на акцію.

Виручка Sotheby’s в минулому кварталі опустилася на 34% – до $91,492 млн з $137,992 млн. Це виявилося краще очікувань експертів, які передбачали в середньому $82 млн.

Чистий обсяг аукціонних продажів впав на 26%.

Sotheby’s переніс річний аукціон сучасного мистецтва в Лондоні, і в цьому році він проходив у другому кварталі, а не в третьому кварталі, як у 2015 році, що негативно позначилося на фінансових показниках липня-вересня.

Котирування акцій Sotheby’s підскочили більш ніж на 7% на початку торгів у Нью-Йорку в понеділок. З початку 2016 року капіталізація компанії збільшилася на 37%, в той час як підвищення фондового індексу Standard & Poor’s 500 склало 2% за цей період.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua