НБУ просить УБКІ перевірити інформацію фінкомпанії "Фагор" щодо позичальників банку "Михайлівський"


НБУ просить УБКІ перевірити інформацію фінкомпанії "Фагор" щодо позичальників банку "Михайлівський"

НБУ просить УБКІ перевірити інформацію фінкомпанії “Фагор” щодо позичальників банку “Михайлівський”

Національний банк звернувся в “Українське бюро кредитних історій” (УБКІ) з проханням звернути увагу на ситуацію, що склалася навколо передачі нібито негативної кредитної історії позичальників банку “Михайлівський” фінансовою компанією “Фагор”.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нацбанку.

Звернення пов’язано зі скаргами громадян в Національний банк на безпідставну передачу негативних кредитних історій від “Фагор” в УБКІ.

“У скаргах громадяни повідомляють, що мали непогашену кредитну заборгованість в банку “Михайлівський”. Після введення тимчасової адміністрації в банк позичальники почали отримувати повідомлення від представників фінансової компанії “Фагор” з вимогами термінової оплати заборгованості за кредитними картками банку. Згодом представники ФК “Фагор” повідомили про передачу негативної кредитної історії в “Українське бюро кредитних історій”, – повідомляє НБУ.

Водночас Фонд гарантування вкладів неодноразово підкреслював, що відчуження прав вимог за кредитними договорами банку “Михайлівський” відбулося всупереч нормам закону “Про систему гарантування вкладів фізичних осіб”.

Про нікчемність правочину уповноваженою особою Фонду було офіційно повідомлено і саму компанію “Фагор”.

НБУ нагадує, що банк “Михайлівський” на сьогодні залишається єдиним дійсним кредитором за укладеними раніше договорами з банком.

Раніше повідомлялося, що поліція розслідує законність передачі частини кредитного портфеля неплатоспроможного банку “Михайлівський” фінансовій компанії “Плеяда”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Михайлівський
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua