"Українська біржа" виключила з біржового списку акції 6 емітентів


"Українська біржа" виключила з біржового списку акції 6 емітентів

“Українська біржа” виключила з біржового списку цінних паперів акції 6 емітентів.

Про це йдеться в повідомленні біржі.

4 листопада котирувальна комісія “Української біржі” прийняла рішення про виключення з біржового списку цінних паперів простих іменних акцій підприємств “Донецькгірмаш” (Донецьк), “Екоклін” (Київ), “Мостобуд” (Київ), Комбінату експериментально-будівельного обладнання (Київ), Стахановського вагонобудівного заводу (Кадіївка, Луганська область), інституту ПівденНДІГіпрогаз (Донецьк).

Це рішення набуває чинності 7 листопада.

Виключення цінних паперів з біржового списку здійснюється відповідно до пункту 12 розділу 3 Положення про функціонування фондових бірж, в зв’язку з нерозміщенням емітентами в загальнодоступній інформаційній базі НКЦПФР регулярної річної інформації за 2015 рік.

У жовтні загальний обсяг торгів цінними паперами на “Українській біржі” зменшився на 26,76% в порівнянні з вереснем з 409 595 843 гривень до 299 975 509 гривень.

Станом на 1 листопада 2016 року в біржовому списку “Української біржі” перебувало 323 цінні папери: 137 – акції, 156 – облігації, 30 – інвестиційні сертифікати.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НКЦПФР
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua