Один з найбільших мобільних операторів збільшив виручку до 4 млрд грн


Один з найбільших мобільних операторів збільшив виручку до 4 млрд грн

Національний телеком-оператор у 3-му кварталі 2016 року продовжує лідирувати на ринку за NPS (індекс задоволеності клієнтів).

- 3G-послуги доступні для 52% населення України

- 131% зростання споживання дата-трафіку на клієнта

- 18,3% зростання EBITDA

У липні-вересні 2016 року загальна виручка Київстар збільшилася на 9%, до 3,922 млрд грн. Це стало можливим як завдяки розвитку мережі 3G, так і зростанню споживання послуг голосового зв’язку та інтернету. А найголовніше – завдяки популярності тарифних планів, орієнтованих на користувачів смартфонів. Нагадаємо, що Київстар першим серед телеком-операторів України запропонував клієнтам необмежений доступ до соцмереж, можливість слухати музику та дивитися відео онлайн без обмежень. У результаті в 3 кварталі 2016 року доходи від реалізації послуг мобільної передачі даних зросли на 61%.

“Українці стали більше розмовляти і використовувати послуги 3G – за даними третього кварталу MOU виросло до 537 хвилин, а трафік 3G-даних у нашій мережі – до 9111 ТБ”, – говорить Петро Чернишов, президент Київстар.

У липні-вересні 2016 року Київстар продовжував розвивати мережу 3G, яка охоплює територію, де проживає 52% населення країни, в той час як на кінець 2015 року охоплення було 35%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua