0 800 307 555
0 800 307 555

НАБУ почало перевірки е-декларацій на предмет корупції у вищих ешелонах влади - Ситник


НАБУ почало перевірки е-декларацій на предмет корупції у вищих ешелонах влади - Ситник

НАБУ перевірить е-декларації на предмет корупції у вищих ешелонах влади. Про це директор НАБУ Артем Ситник повідомив під час відкритої дискусії на тему: «Особливості діяльності НАБУ та міжнародний досвід боротьби з корупцією».

НАБУ перевірятиме ці декларації також у випадках, коли ми будемо вважати, що виконуємо функцію запобігання корупції у вищих ешелонах влади”, – заявив Ситник.

“Якщо будуть якісь заяви, звернення з приводу того, що в певних деклараціях є ознаки незаконного збагачення або внесення завідомо недостовірних даних у декларацію, ми буде їх перевіряти, і зараз в принципі по багатьох деклараціях цю перевірку вже запущено”, – сказав Ситник.

Також він додав, що НАБУ вже почала перевірку діяльності посадових осіб, які задекларували великі суми готівки. “Ми не можемо пройти повз «топ двадцятку» – як це було названо в засобах масової інформації – «любителів кешу». Тому ми, в принципі, почали перевіряти”, – підкреслив директор НАБУ.

За словами Ситника, якщо під час перевірок будуть виявлені очевидні ознаки злочинів, то НАБУ буде відкривати кримінальні провадження і буде проводити розслідування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:НАБУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua